17 Eylül 2011 Cumartesi

unutulmasın diye

Bu yazıyı yazarken saat gece 3... ben yazılarımı hep yatakta planlarım ve ertesi gün veya vakit olduğunda oönceki akşam planladıklarımın bir kısmını hatırlayıp yazarım. Bu sefer böyle olmasına izin vermeyeceğim. oturdum yazıyorum unutulmasın diye.

Sevgili Dünya,
sen ara ara bize kazık atıyorsun... o zamanlar düşünüyorum gerçekten karma varsa ben ne yaptım diye? kızıyorum haykırmak istiyorum , hatta bazen anlamın kalmadığını düşünüyorum. Bu hafta öyle bir geçti ki kendimi bir Brezilya dizisinin kaarmaşıklıında ve güvensizliğinde hissettim. bazen rahatladım, bazen kızdım, nazen hayal kırıklığı yaşadım, bazen endişe ettim... hepsi vardı.
Taa ki bu akşama kadar. her şey dağıldı ve tekrar mutluyum. bana hazırlladıklarınızdan sonra ufak b,r konuşma yaptım ama çok ufak oldu. tüh şunu da söyleseydim diye fikirler uçuşmaya başladı.

Sevgili Kocacım,
sen bu dünyada nadir bulunan sıcak, anlayışlı, tatlı, espirili, canlı, hayat dolu, çok yönlü bir insansın. benim gibi duygularını yoğun yaşayan bir insan için bulunmaz birisin. Bu güzel süprizle beni gerçekten ne kadar mutlu ettiğini tahmin bile edemezsin. seninle hayatımın tam yarısı kadar beraberim keşke düğer yarısında da olsaydın diye düşünüyorum. ama mutluyum ki artık seninle yazıyoruz kendi tarihimizi. hatta 2 kişilk bir aileden artık 3 kişilik sevgi dolu bir yuvaya adım attık. sevgili oğlumuz senin için ve bizi seçtiiğin için sana her akşam teşekkür ediyoruz. sen bizim neşe kaynağımızsın. senin sayende bir yandanolgunlaşırken bir yandan anne baba olmayı öğreniyoruz.

Keşke hayatımda yeri olan tüm ailem, dostlarım için tek tek birkaç cümle yazsam ( evet bir sonraki hedefim belli sanırım- evet hepiniz için tek tek yazacağım her gün 1 kişiye özel olacak sanırım henüz planlama aşamasında) ama bilin ki bana hazırladığınız bu özel gece bana bu yokuş yukarı tırmanmaya çalıştığım süreçte, ilaç gibi geldi. Sevgili ailem ve dostlarım sizin benim için söylediğiniz ve benim için yazdığınız tüm o içten ve güzel sözler aslında sizin kendinizin bendeki yansıması. hayatımda hepinizin rolü ayrı ve siz benimle olduğunuzda ben ben olabiliyorum.

hayatımın değerlileri her gün sizin için şükrettiğimi bilin. Sizi çok seviyorum. beni ben yaptığınız için teşekkür ederim.

Sevgiler,
Suzi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder