1 Kasım 2010 Pazartesi

Mim Furyası 2: İlk 5 Mimi

Sevgili arkadaşım Sadece Anne beni mimlemiş :)
En çok okunan ilk 5 yazımla ilgili. uzun süreden beri google analytics'e kayıt olduğum için oradaki verilere bakmam yetti. daha çok okunan 5 yazımı bulmak için. Bu arada blog yazarlarına şiddetle tavsiye ederim google analyticsi. (Tabii benim gibi obssesifseniz :) Her neyse yazıların çoğu sn dönemde yazdığım yazılar. Sadece bir tanesi eski yazılarımdan biri. Kendimden bir an için utandım çünkü o eski yaznın ne olduğunu yazıyı hatırlamıyordum. Girdim okudum, güzel bir yazı olmuş- iyi ki ilk 5 e girmiş de ben de bir kez daha okumuş oldum yazıyı.
1) En çok okunan yazım: Tal'in İlk Mektubu :) (aferin oğluma- boynuz kualğı geçiyor) ben de yazarken çok keyif aldım. heralde ondan ve tabii bir bebeğin ağzından yazılmış olmasından en çok okunan yazı olmuş :)
2)İkinci rağbet gören yazım ise kendi hakkımda yaptığım bir itiraf ile ilgili. Aslında son yazım. Değişime Direnç Gösteren Kız. Bunun da çok okunmasının nedenlerinden bir kendim hakkımda dürüst bir açıklama olması diye düşünüyorum.
3)Wan-Na Faciası da 3. en çok okunan yazım. Belki de popüler bir yer hakkında olduğu için çok okunmuştur. En azından baya bir kişiye ulaşmış olduğuna seviniyorum :)
4)Ve sıra geldi 4 numaraya. 4 numara hatırlamadığım önceden yazdığım yazı. İçten bir yazı olmuş. Benim için önemli olan kelimeleri anlatmışım kısaca, okudum ve farkettim ki hislerim halen aynı. Karşınızda Kelimelerin Gücü yazım.
5) Ve en çok okunan 5. yazım Bundan 4 Hafta Sonra başlıklı yazım. O da bir duygu seli sonucu doğan bir yazı. En çok okunanlardan olmasına şaşmadım açıkçası
Sonuç: Sanırım içten gelen, kısa ve öz yazılar en çok hit alanlar.
Bu nedenle içinden geldiği gibi yazmaya, çağrışımları dinlemeye devam :)
Sevgiler

3 yorum:

Stell' dedi ki...

ne mutlu bana ki bu yazilarin hepsinde benim okunma payim var.Sevdim bunu, sen yaz bizde sayende ölçülelimmmm.

Little E dedi ki...

acaba nasıl bakacagız??? benim gibi teknoloji ozurlu birine anlatabilir misin Suzicim :=)
Not: Guzel ailenle sana bir omur mutluluklar diliyorum :=)

En Sevdiğim Şey dedi ki...

boynuz kulağı geçer, her zaman; benim de favorim talin mektubu:))

Yorum Gönder