9 Kasım 2009 Pazartesi

itiraf ediyorum...

İtiraf ediyorum, ben evde iki erkekle yaşıyorum ve ikisini de çok seviyorum. hatta bazen ben yatakta uyurken yanımda yatma kavgası da veriyorlar. sonunda ikisiyle beraber yatıyorum. gece kalkıp ikisini de yatakta görmek çok mutlu ediyor beni (hem de ben tam ortada yatıyorum her zaman) :) çok mu bencilce??

henüz 3 kişilik bir çekirdek aileyiz biz... ben ve vedat bu ailenin temellerini 2006 da oluşturduk. daha önce de bahsettim bizimkisi nerdeyse çocukluk aşkı. babamlar doğduğun gün vedat diye ağlıyordun derlerdi. bilmem ki ben kendimi bildim bileli vedat vardı :) seviyorum bu adamı hem de çok. umarım hep böyle kalırız... (küçücük fıçıcık içi dolu gerçek aşk şeklinde) iyi bir takımız, kocaman aşkız, deli ve doluyuz... hep güzel tamlamalar geliyor aklıma vedat ile kendimi düşündüğümde.

2007 de gelen ufaklık ise rasta. ben 4 ayaklı bir yaratığı bu kadar çok seveceğimi asla düşünemezdim. minik pembe burnu, pembe patileri, tüm elbiselerimin üstüne yapışan uzun sarı tüyleri, zaman zaman hoyrat tavırları, bazen yaptığı şapşallıklar, oyun oynarken gözbebeklerini büyümesi, etraftaki kuş ve böcekleri takip etmesi... bir çok anımız oluşuyor umarım daha da yüzlercesi olacak. onu ilk aldığımda korkuyordum sever miyim, bakabilir miyim? diye ama şimdi düşünüyorum da böyle sorularaa hiç mi hiç gerek yokmuş.

3 yorum:

bencu dedi ki...

ve bildiğim kadarıyla bu erkeklerden birinin pipisinin topları yoktu dimi:)))

Elifin Terazisi dedi ki...

Sıcacık bir anlatım olmuş, günün blogunu tebrik ederim:)

Suzy dedi ki...

çok teşekkür ederim :) sevgiler...

Yorum Gönder