7 Ekim 2009 Çarşamba

Corap Savaslari (Episode 1)

Savas denilince akliniza guzel bir sey gelir mi? bana geliyor su savasi, yastik savasi... Ikisi de cok keyifli ve eglencelidir. Biz gecen aksam Vedat ile yeni bir tur gelistirdik corap savaslari... hatta rasta da katilinca daha bir komik hal aldi savasimiz... sole oluyor katlanmis cekmeceye yerlestirilmemis coraplari basta birbirinizi kizdirmak icin daha sonra oyunun heyecanina kapilarak yatagin bir ucundan digerine firlatiyorsunuz... sonra da digerinin attigindan kacmaya calisiyorsunuz. cok keyifli gelecegin sporu biri olabilir... rasta da havada ucusan coraplarin pesinden kosuyor... hatta biz hizimizi alamadik cekmecede duran masum coraplarimizi da isin icine kattik.
neyse tabii yazinin amaci oyunumuzu anlatmak degil... guzel vakit gecirdik. mutlu oldum bu farkli paylasimdan. bize ozel oldu. suzi vedatin oyunu oldu. hic unutmak istemedim buraya yazdim... var midir acaba her ciftin oyunu?

1 yorum:

Rakel dedi ki...

bizimkileri açıklıyoruumm :
1- parmak savaşı
2- taş-makas-kağıt (bu genelde bir şeye karar vermeye çalışıp veremediğimizde kim yapsın olayına cozum oluyor kaybeden yapıyor:))
3- fıs fıs.. ama en guzeli fıs fıs...
anlatırım bilare.. çok uzun :)

Yorum Gönder