28 Ekim 2009 Çarşamba

çıkın kabınızdan

Gecikmiş bir çarşamba sohbeti olacak bu. Çok çok yoğun bir günün ardından ancak bilgisayar başına oturabiliyorum... (Eskiden bu saatte oturup yazı yazacağım hiç aklıma gelmezdi) Her neyse konuya dalalım.

Ara ara farkediyorum ki hep aynı şeyleri yapıyoruz. (Şimdi vedat hayydaa yine başladı diyecek:)) Ama öyle gerçekten. Haftasonları alışveriş yapmasak bile alışveriş merkezlerine tıkılıyoruz. Cumartesi akşamları genelde bir yemek sonrasında ev, pazar akşamları ise sinema. Hafta ortası akşamları ev (eğitimlere gitmediğim akşamlar). Bazen farklı programlar yapan insanları duyup imreniyorum. Ben de değişik şeyler yapacağım, ayarlayacağım, organize edeceğim diyorum ama ertesi hafta yine aynı programlara devam ediyorum. Kolayıma geliyor maalesef.
Biliyorum ki istanbul gibi koooocamaannn bir şehirde yapılacak farklı programlar bir tonn. Peki ya neden üşeniyorum??? Nasıl kırılırr bu döngüüü??

Alternatif program yapmak isteyen kaleye mum diksin? mum dikerken fikir de paylaşsın... Belki de birbirimizin çığlıklarından ilham alıp şu kısırdögüyü yıkar, 50 sene sonra torunlarımıza çılgın maceralarımızı anlatırızzzz...

6 yorum:

mystic dedi ki...

kaleye mum diktim :)

Suzy dedi ki...

hey mystic ilk mum senden oldu :) ama kaleye mum dikmenin yanında fikir de beyan etmek gerekiyor :)

Rakel dedi ki...

bende carsamba sohbetini bekliyordum.. :)
mum dikiyorum! ama zaten cemo ve ben bowling gecelerini bu yuzden olusturmustuk!!
farkli bir seyler yapalim her hafta diye...
herkesi toplayabilirsek veya toplayamazsak bile 6 kisi bile olsak cok eglenceli olabiliyor...
en azindan cidden farkli bir sey yapmis oluyoruz ve kuculugumuze donuyoruz 2-3 saatligine de olsa... :)

Suzy dedi ki...

heyyy,
doogruu ya ben unuttum bowling i ... bir daha ne zaman olacak??? katilmak isterim

Unknown dedi ki...

mum dikiyorum (biraz geç de olsa...) hafta içi arada bir kız kıza beyoğlunda rakı mezeye ne dersiniz?? hep erkekler mi sömürücek rakı/bira/poker gecelerini..... rey

Suzy dedi ki...

ben reyanin bu mumuna mum dikiyorum :) o zaman zaman da belirleyip kizlar raki meze gecesi organize edelim ollleeeyyy :)

Yorum Gönder